ODRŽANA 2.SJEDNICA VIJEĆA GUVERNERA I 1. PROŠIRENA SJEDNICA KABINETA D-126 U ĐAKOVU

Guverner daje uvod u 2.točku dnevnog reda

U Đakovu, srcu Slavonije,gradu biskupa Juraja Strossmayera , njegove katedrale i poznate ergele lipicanaca 7,8 i 9 listopada 2011 G. održana je 2.sjednica Vijeća guvernera i  1.proširena sjednica kabineta D-126 Hrvatska u mandatu Guvernera Jusufa Šehanovića. Na Vijeću guvernera su usvojene preporuke Guverneru u rješavanju odnosa Lions i Leo distrikt,a na 1. Sjednici proširenog kabineta usvojeni su Zadaci i aktivnosti klubova u Lions godini 2011/12  - organizacijsko jačanje klubova i D -126 koje je obrazložioDG Jusuf Šehanović te obaveze klubova prema,državnim organima, LCI i Distriktu i planiranje,izvještavanje i informatizacija kao preduvjet izvršenja programa koju je obrazložio tajnik kabineta Zlatko Janković-Miloš.

Zatim su Predsjednici distriktualnih Povjerenstava iznijeli svoje Programe za ovu godinu. Predsjednici regija istok Ivan Štefanić i sjever Nenad Prelog podnijeli izvješće o stanju u njihovim regijama. Na kraju sjednice je LC Poreč predložio Program za 2.proširenu sjednicu u Poreču 26.11.2011 g.

Na sjednici je bilo prisutno preko 80 članova Lionsa iz 38 klubova što je dobra posjećenost s obzirom i na vremenske neprilike na dan dolaska.

pripreme za sjednicu
radno predsjedjedništvo sjednice
Dvorana Samostana sestara Sv. Križa Đakovo, Dvorana „Florentini
Guverner obrazlaže svoju prezentaciju