GRAND PRIX 2010.

Dragi lionsi,

pred nama je još jedno natjecanje mladih glazbenika, naš tradicionalni GRAND PRIX 2010. koji svake godine organizira  LC Rijeka. Naša draga predsjednica povjerenstva PDG Olga Šober i članovi povjerenstva objavili su poziv za natjecatelje pa vas lijepo molim da animirate mlade glazbenike i muzičke škole te sponzorirate dolazak mladih glazbenika na izlučna i finalno natjecanje. Iz programa vidite da će izlučna natjecanja biti 14.03. u Splitu, 15. i 16. 03 u Zagrebu, 27.03. u Slavonskom Brodu i 22.04. u Rijeci, dok će finalna večer biti 25.04. u Rijeci, nakon završetka našeg najvećeg okupljanja - Lions regate na Cresu.

Dakako da su svi lionsi pozvani da se priključe sa svojim natjecateljima na svim izlučnim i finalnom natjecanju, a svi zainteresirani u nastavku  mogu naći prijavu za sudjelovanje na natjecanju.

Vaš DG Darko

DodatakVeličina