Željko Đekić tajnik LC Vukovar dobitnik godišnje Državne nagrade za humanitarni rad

Danas je u Zagrebu u Ministarstvu za demografiju ,obitelj, mlade i socijalnu politike dodijeljenja Državna nagrada za humanitarni rad.Dobitnik godišnje nagrade je i naš lions , bivši predsjednik ,a danas tajnik Lions kluba Vukovar Željko Đekić koji je ujedno i najzaslužniji za obnovu rada Lions kluba u Vukovaru i pokretanje niza humanitarnih akcija Lions kluba Vukovar po čemu je taj klub postao prepoznatljiv u svojoj sredini.

Željko je primjer pravog Lionsa na ponos svih nas.Čestitamo.

Guvernerica Distrikta 126 je Željku uputila čestitku sljedećeg sadržaja:

Poštovani Željko, dragi naš prijatelju lione !

Čestitam Ti na priznanju koje si danas primio za svoj humanitarni rad, a djelujući u Udruzi Lions International-D 126 Hrvatska.

Svi smo ponosni na Tebe, a proneo si nam ime Udruge na najviši državni nivo.

Priznanje tebi prelazi granice naše Hrvatske, ono je priznanje za koje će čuti cijela Lions organizacija.

Ponosni smo na tebe. Inspiracija si nam i uzor za volonterski rad koji u Udruzi provodimo.

Tvoje priznanje kao volonteru, lionsu , najveće je dosad individualno priznanje ikada dodijeljeno jednom pojedincu unutar D 126. Hvala ti za to.

S poštovanjem

Sanja Paprenjak Governor D-126 Croatia