Magazin Distrikta 126

Dragi Lionsi, Lions prijatelji

Ovdje imate objavljena naša zadnja dva magazina iz 2015 i 2016 g. Nastojali smo da svi prilozi koje ste poslali u što širem obliku uđu u Lions magazin.Svim klubovima koji su poslali priloge zahvaljujemo na suradnji.Žao nam je što neki klubovi nisu poslali priloge i nadamo se da će to učiniti sljedeći put.

Naš magazin možete pročitati u tiskanom ali  i on-line izdanju pomoću programa za digitalne tiskovine i tu ćemo praksu nastojati nastaviti.

Magazin on line pogledajte klikom na sljedeći link:

Pročitajte LIONS MAGAZIN za 2015. godinu online

Pročitajte LIONS MAGAZIN za 2016. godinu online

OGLASITE SE U NAŠIM TISKANIM IZDANJIMA I NA WEB STRANICAMA

U magazinu smo objavili i oglase tvrtki naših članova i dugogodišnjeg oglašivača u magazinu Diners-a.Tim sredstvima omogućavamo da magazin bude na više stranica i bogatiji i da ako je moguće dođemo do njegovog samofinanciranja.Zahvaljujemo svima koji podržavaju naše angažiranje u tom pravcu.

Ukoliko vaše poduzeće,institucija,ordinacija ili neki prijatelj lionsa ima interes oglasiti se i obratiti ciljnoj skupini od 1300 Lionsa kojima se obraćaju naša izdanja imate tu mogućnost u direktoriju,lions magazinu i na web stranicama.

Za sva pitanja u vezi oglašavanja obratite se na tajnik@lions.hr

Zahvaljujemo unaprijed.