Završna svečana večer predsjednice LC Lenuci Irene Dubravec u Lions godini 2018.-2019.

Predsjednica LC Lenuci Irena Dubravec je održala završnu svečanu većer 19. lipnja 2019. godine na kojoj se zahvalila članovima na izvrsnoj suradnji i postignutim ciljevima Kluba u misiji služenja potrebitima u Lions godini 2018.-2019., novim članovima od kojih je za dvoje i sponzor poželjela je uspješno uključivanje u rad Kluba, pozvala je na daljnju uspješnu suradnju sa bratskim klubovima LC Opatija i LC Rogaška iz Distrikta 129 Slovenija, istaknula kako je Klubu uručeno niz Zahvalnica od kojih treba posebno napomenuti Zahvalnicu Sanje Paprenjak Guvernerice Distrikta 126 Hrvatska uručenu na 25. Konvenciji Distrikta 126 Hrvatska u Valpovu u lipnju 2019. godine i Povelju s prepoznatom počasnom ulogom koju je Predsjednica zaprimila od The Bord of Trustees LCIF-a. Predsjednica je uručila Zahvalnice članovima Kluba, partnerima i donatorima LC Lenuci za suradnju na provedbi akcija Kluba i pomoći potrebitima, kao i za širenje Lionizma u Hrvatskoj u 2018.-2019. godini. LC Lenuci je proveo akcije u svim prioritetnim područjima LCI-a vid, dijabetes, glad, dječja onkologija i zaštita okoliša, kao i pomoć LCIF-u za Empowering Service, te je i u drugim područjima pomogao potrebitima u Hrvatskoj. LC Lenuci je uz provedbu svojih akcija pomagao financijski i sudjelovanjem članova akcije niza Lions klubova kao i akcije Distrikta 126 Hrvatska. Služimo!