XIII konvencija LEO Distrikta 126 u Valpovu

Od 7.6.2019 do 8.6.2019. trinaestero Leića prisustvovalo je na XIII konvenciji LEO Distrikta 126 u Valpovu. U petak su Leići sudjelovali na Lions večeri gdje su se posluživali slavonski riblji specijaliteti. Na LEO konvenciji u subotu tajnica LEO distrikta Sara Bermanec predstavila je rad LEO Distrikta 126 kroz prošlu LEO godinu.ILO predstavnica Veronika Kovač predstavila je rad na međunarodnoj razini. Nova predsjednica LEO Distrikta, Tjaša Ličanin, iznijela je plan rada za LEO godinu 2019./2020, a predstavnici LEO klubova dali su izvještaj o svojim aktivnostima kroz cijelu LEO godinu. Na konvenciji su bili prisutni i LIONS predstavnici: prvi vice guverner Darko Ćuruvija, druga vice guvernerka Vinka Mitrović i LEO koordinator Filip Stipančić. Pozdravni govor održao nam je i past guverner Mladen Kajganić. Na kraju konvencije jednoglasno je izglasan novi dopredsjednik LEO Distrikta za godinu 2019/2020 te predsjednik LEO Distrikta za godinu 2020/2021 - Duje Limić iz LEO kluba Tri kule. Nakon LEO konvencije LEO članovi sudjelovali su na LIONS konvenciji, gdje je tajnica LEO Distrikta Sara Bermanec prezentirala rad LEO Distrikta kroz prošlu godinu, a nova LEO predsjednica Tjaša Ličanin dala je kratki rezime planova za sljedeću LEO godinu. Nakon konvencije LEO članovi su se pridružili Lioniranju na trgu u Valpovu gdje su uživali u plesu seljačke sloge i odličnoj hrani.