Veseli početak nove Lions godine na brodu Sveti Mauro

U nedjelju 01.07. na početku nove Lions godine već tradicionalno na brodu našeg Borisa Jugovca Sveti Mauro okupilo se preko 80 Lionsa iz Pule, Novigrada, Poreča, Rijeke, Opatije i njihovih prijatelja izvršena je svečana primopredaja rukovodstva klubova Pule, Novigrada i Poreča kao predsjednika Zone III regije Zapad između Vlade Gamboca i Željka Gucunskog kao i predsjedavajućeg regije Zapad Milorada Stanića i Vlade Gamboca. Nakon svečane primopredaje na svečan način je primljena i jedna članica LC Novigrad, a Lions klub Poreč je uručio zahvalnice našim vjernim sponzorima Boženi Korsin, Cristini Lubiana i Krisitanu Marušiću koji nas je počastio svojim izvrsnim tenorom. Na kraju protokola GMT Milorad Stanić je tajniku kabineta uručio dijamantnu Centennial award značku koja je dodijeljena od središnjice LCI Zlatku Janković-Milošu. Program je nastavljen uz dobro posluženje i raspoloženje vožnjom broda do Vrsara i povratkom u Poreč na gledanje utakmice naših Vatrenih. Sve u svemu jedno prelijepo druženje Lionsa koje ćemo ponoviti i dogodine.