Uspješno održana edukacija Regional Lions Leadership Institut za sadašnje i buduće dužnosnike naših klubova i distrikta

U Ogulinu je proteklog vikenda, u izvrsnoj organizaciji i vodstvom našeg iskusnog i stručnog GLT koordinatora distrikta Dr. Darka Ćuruvije, uz sudjelovanje njegovog tima predavača, PDG Lorene Hus iz LC Celje, Mirjane Ćusek Slunjski iz LC Millennium Varaždin i IPDG-a Dražena Melčića iz LC Kaptola, održana edukacija i radionice sa glavnom temom Leadership za sadašnje i buduće dužnosnike naših klubova i distrikta.

Posebno motivirajuće za sve je bilo prisustvo našeg 1. vice guvernera distrikta Mladena Kajganića, koji je pozorno pratio seminar ali i iskoristio vriejme za konzultacije oko sastava njegovog budućeg kabineta.

I naravno, ovo sakupljanje je iskorišteno za međusobno upoznavanje te, kao i uvijek, zanimljivo, ugodno i zabavno druženje svih prisutnih Lionsa.