Povjerenstvo za Poster mira odabralo nagrađene radove

Prošli tjedan su članovi Povjerenstva za Poster mira odabrali 4 (5) rada među 100-tinjak pristiglih.

Nagrađeni su sljedeći učenici i mentori:

1. Tea Sudarić, 6.d, OŠ Matije Petra Katančića, Valpovo, nastavnik-mentor: Vedran Slunski, sponzor LC Belišće Valpovo

2. Aleksa Vidaković, 8. raz. OŠ Bobota, nastavnik-mentor: Snježana Đekič, sponzor LC Vukovar

3. Gabrijel Šalina, 6.b, OŠ Braće Ribar, Posedarje, nastavnik-mentor: Nada Peraić, sponzor LC Zadar

4.a Martina Maloševac, 5. raz., OŠ Antun Gustav Matoš, Tovarnik, nastavnik- mentor: Snježana Đekić, sponzor: LC Vukovar

4.b. Adriano Barušić, 6. raz., Centar za odgoj i obrazovanje "Ivan Štark", Osijek, nastavnik-mentor: Ivana Hornjak, sponzor: LC Mursa.

(četvrto mjesto dijele dva učenika, 4.b. je učenik s posebnim potrebama).

Sve su škole, tj. ravnatelji škola obaviješteni o učenicima i nastavnicima-mentorima koji su osvojili priznanja. Ujedno koristim priliku sve vas pozvati na otvorenje u petak, 18.11.2016. na Fakultetu za odgojne i obrazovne znanosti, s početkom u 11 sati. Pripremljen je prigodan dramski i glazbeni program i priređene su nagrade (kvalitetni ruksaci i školski pribor) za učenike te za nastavnike-mentore stručna literatura. Nakon otvorenja i razgledanja izložbe, organizirali smo prigodan domjenak i druženje Lionsa.

Radujem se susretu!

Irella Bogut, predsjednica Povjerenstva za Poster mira