Počinje nova Lions godina Guvernera D-126 Gorana Šarića - Hvala Dražene

Danas je 01. srpanj 2016 g. kada započinje nova lions godina 2016-17 u kojoj će nas voditi novo rukovodstvo distrikta na čelu sa DG Goranom Šarićem član Lions kluba Split kome čestitamo na uspješnoj inaguraciji na Konvenciji u Fukuoki.

Očekujemo da nas uspješno vodi pod sloganom "Semper pro vobis"

U protekloj godini svoju dužnost Guvernera je sa puno entuzijazma, predanosti i ljubavi prema Lions organizaciji obnašao sada već IPDG Dražen Melčić koji se je naročito posvetio edukaciji članstva , obilasku klubova i prezentacijama po klubovima za potencijalne članove što je u doprinijelo da imamo oko 100 novih članova.Zahvaljujemu Draženu na svemu što je učinio za Lionse Hrvatske u protekloj godini i želimo mu da na dužnosti GMT - a i dalje nastavi sa nama rad na širenju ideje Lionisma i obnovi članstva uz njegov slogan koji je imao i ostvario "Služenje i druženje"

Služimo!