PDG Dražen Melčić i supruga sudjelovali na Konvenciji Distrikta 129 Slovenija

PDG Dražen Melčić i supruga Vesna sudjelovali su proteklog vikenda na Konvenciji Distrikta 129 Slovenija.

PDG Melčić je iskoristio priliku u ime našeg Guvernera i Distrikta pozdraviti Lionse Slovenije, čestitati na vrlo uspješnoj godini služenja i zahvaliti im na tako masovnom sudjelovanju, 6 brodova i 40-ak Lionsa i Leića, na našoj ovogodišnjoj međunarodnoj humanitarnoj regati „Jedrima protiv droge“, ali i pozvati na nastavak dobre suradnje s klubovima našeg Distrikta i ponovno sudjelovanje na našoj slijedećoj regati u još većem broju.

Iskorištena je prilika za druženje i razgovore i s njihovim drugim međunarodnim gostima, čelnim čovjekom Lions Europa Foruma PID Philom Nathanom i suprugom, ID Elisabeth Haderer i Tajnikom predstojećeg Europa Foruma u Skopju i Area Leaderom za GLT PDG-om Zvonimirom Cvetanovskim iz Makedonije.

Nakon vrlo dobro organizirane i strukturirane Konvencije, druženje se nastavilo na prekrasnoj gala večeri.