Održana sjednica regije Zapad u Bajkinima u Vinariji Rossi

U utorak 19.02. u prostoru Vinarije Rossi održana je 3.sjednica regije Zapad pod predsjedanjem Vlade Gamboca uz prisustvovanje najviših dužnosnika u distriktu sa Regije kao i predsjednika Zona , predsjednika i tajnika klubova i drugih Lionsa.
Na sjednici su predsjednici zona i predsjednici klubova iznijeli stanje po klubovima. A GMT Milorad Stanić je iznio zadatke koje bi trebalo obaviti na povećanju članstva iako mi na regiji imamo +6 članova ali bi cilj treao biti +2 po klubu do kraja godine što se predviđa i nadmašiti.
Zatim je predsjednik LC Novigrad Krešo Matijević iznio program događanja na 3.sjednici kabineta u Novigradu i pozvao sve prisutne da se odazovu i dođu u Novigrad.
Još se razgovaralo o akciji posjeta masliniku na imanju Rossi u drugom vikendu svibnja mjeseca.
Na sjednici je bilo riječi i o budućim akcijama klubova kao i Konvenciji u Valpovu.
Nakon sjednice naš domaćin i Lions Marino Rossi je upoznao prisutne sa njegovim obiteljskim poslom proizvodnje vina i rakija , a u najnovije vrijeme u đina i konjaka, a nakon dobre peke ti proizvodi su kušani na opće zadovoljstvo prisutnih.
Kod Marina i Ines u konobi je uvijek izuzetno dobro ozračje i pozitivna atmosfera za rad i druženje