Održana prezentacija za potencijalne i nove članove Lions klubova Zrinski Čakovec i Millennium Varaždin

U prostorijama Bazena Čakovec 15.6.2016. održana je planirana prezentacija o osnovama, povijesti i svim aktivnostima Lionsa u svijetu i u Hrvatskoj.

Nakon pozdrava i obraćanja predsjednice LC Zrinski Čakovec Jelene Okun, Guverner Distritka Dražen Melčić održao je prezentaciju.

Prisutnima se obratila i predsjednica Regije Sjever, Mirjana Čusek Slunjski, a osim zainteresiranih gostiju, na predavanju su bili i mnogi članice i članovi LC Zrinski Čakovec i LC Millennium Varaždin.

Ova prigoda je iskorištena je Za predaju čeka s donacijom LC Zrinski Čakovec za Udrugu "Pogled" iz Nedelišća, koja djeluju u okviru Saveza udurga za autizam Hrvatske.

Guverner Dražen Melčić je uručio priznanje za doprinos i rad u Lions godini 2015./2016. zaslužnom članu LC Zrinski Čakovec, Miodragu Cici Novoselu.

Nakon prezentacije Guverner je dao kratki intervju lokalnoj TV Čakovec.

Prisutnima je prikazan i video sa ovogodišnje regate "Jedrima protiv drooge".

Lionsi i njihovi gosti su proveli još neko vrijeme na pripremljenom domjenku uz zanimljivu razmjenu informacija i ugodno druženje.