Održana 1. sjednica Leo D-126 Hrvatske

U subotu, 28. rujna 2019., u Zagrebu (HKD Napredak) održana je 1. sjednica Leo D-126 Hrvatska uz prisustvo leiće iz Osijeka, Poreča, Rijeke, Zagreba i Čakovca. Prezentiran je dosadašnji rad i daljnji plan rada naše ILO predstavnice Veronike Kovač, pojedini Leo klubovi prezentirali su svoj plan rada, a predsjednica D-126 prezentirala je plan rada Leo D-126 Hrvatska u ovoj Lions godini. Pod pauzom smo se družili i međusobno bolje upoznavali, a dan je nastavljen sa edukacijom i Lions razmjeni mladih. Kao i svaki put nakon sjednice, ugodno smo se podružili na ručku i u večernjim satima.

Hvala PDG Sanji Paprenjak što nas uvijek podržava i što je sudjelovala na našoj sjednici i Predsjednici povjerenstva za razmjenu mladih Barbari Milčić jer nas je posjetila na sjednici i održala edukaciju o razmjeni mladih.

Vidimo se na 2. sjednici Leo D-126 Hrvatska!