Održan pripremni sastanak klubova iz pet zemalja za obilježavanje Svjetskog dana mira

U subotu 28.10.2017 g održan je sastanak grupe Lions klubova koji niz godina surađuju u povodu Svjetkog dana mira.Klubovi su se okupili u prostorijama LC Gradisca d Isonzo – Cormons, započeli pripreme proslave Svjetskog Dana mira. Ta manifestacija je osnovana u Lions godini 1996-97 i osnivači su LC Rijeka (Hrvatska), LC Gradisca d Isonzo – Cormons (Italija), LC Ostuni (Italija), LC Friesach (Austrija), LC Tivoli (Slovenija) i  LC Moson Majarovar ( Madžarska).

Ove Lions godine LC Rijeka je domaćin manifestacije. Predstavnici svi klubova će doći u Rijeku, te po protokolu i izmjenom dokumenata, obilježiti Svjetski Dan mira.

Događanja će biti od 06.04. – 08.04.2018. u Rijeci.

Očekuje se 100-tinjak članova svih klubova na obilježavanju u Rijeci.

Slijedi par fotografija:

Slika1. – Članovi na ulazu u prostorije LC Gradisca d Isonzo-Carmons

Slika2. – Zajednička fotografija prije početka sastanka

Slika 3. – Predsjednik LC Rijeka upisuje se u knjigu lions utisaka

Slika 4. – Osnivači i doajeni Manifestacije: lion Vrus, lionessa Cellie, lion Stacul i lion Bressan

Slika 5. – Zajedničko druženje i blagovanje.