NCLC VARAŽDIN MILLENNIUM vas poziva na Advent u Varaždin

Humanitarna akcija „Zdrava djeca za bolesnu djecu”

Već drugu godinu za redom, Lions Club NCLC „Varaždin Millennium“ i Rotary Club Varaždin 1181, te Rotaract Club Varaždin i Interact Club Varaždin 1181, za vrijeme Adventa u Varaždinu organiziraju zajedničku humanitarnu akciju pod nazivom „Zdrava djeca za bolesnu djecu”.

U pripremi ove akcije sudjelovala su djeca gradskih i privatnih dječjih vrtića koja su izradila prigodne božićne poklone koji će se nuditi građanima i ljudima dobre volje. Sav novac koji će se prikupiti putem dobrovoljnih priloga donirat će se Udruzi za ranu intervenciju Varaždinske županije.

Udružene snage Lionsa i Rotarijanaca vesele se Vašem dolasku. Humanitarna kućica radi tijekom Adventa od 1. do 23. prosinca i to:

• petkom - od 17,00 do 21,00 sat
  • subotom i nedjeljom: od 10,00 do 13,00 sati te od 17,00 do 21,00 sat.

Humanitarna kućica nalazi se u neposrednoj blizini klizališta u ulici Ankice Opolski u Varaždinu (nasuprot trgovine DM).

Za drage posjetitelje također smo pripremili kuhano vino i izbor finih čajeva.

Doživite bajkoviti Advent u Varaždinu i učinite dobro djelo.

Vidimo se u Varaždinu!

Mi služimo!

Karmenka Medenjak

Predsjednica Lions kluba NCLC „Varaždin Millennium“