Napustila nas je Lidija Vedernjak

Danas nas je zatekla vijest koja nam je ujutro došla, napustila nas je naša nekadašnja članica LIDIJA VEDERNJAK.

Lidija je postala članicom LC B. Manastir 2009. godine te je bila aktivna u provođenju klupskih aktivnosti, nažalost uskoro joj je dijagnosticirana teška bolest sa kojum se hrabro borila do posljednjeg dana.

Kao klub smo organizirali 2012. g. humanitarni koncert "BEL CANTE" za željom da joj pomognemo u što bržem ozdravljenju,a tu našu aktivnost su podržali i ostali LC iz Hrvatske.

Zbog bolesti i razdvojenosti od obitelji Lidija odlazi u Pulu gdje je uz obitelj bila do posljednjeg trenutka.

Uvijek vedra i nasmijana i u najtežim trenutcima Lidija je zračila optimizmom, takvu ćemo je pamtiti i uvijek ćemo je se sjećati.

NEKA JOJ JE LAKA HRVATSKA  ZEMLJA, POĆIVALA U MIRU BOŽJEM.