NAPIŠI PJESMU I OSVOJI BICIKL - rezultati natječaja

Već tradicionalno, Lions club Vukovar i ove godine raspisao je natječaj za učenike osnovnih škola Vukovarsko-srijemske i Osječko-baranjske županije pod nazivom „Napiši pjesmu i osvoji bicikl“.

Ovogodišnja tema bila je „Vukovar – grad na Dunavu“, a na natječaj je prstigao nemali broj pjesama iz obje županije: OŠ Josipa Matoša Vukovar; OŠ Čakovci; OŠ Antun Gustav Matoš Vinkovci; OŠ Nikole Andrića, Vukovar; OŠ Antuna.Bauera, Vukovar; OŠ Ivan Goran Kovačić, Đakovo; OŠ Antun Gustav Matoš, Tovarnik; OŠ Vladimir Nazor, Đakovo; OŠ Mitnica, Vukovar; OŠ Josipa Jurja Strossmayera, Trnava; OŠ Budrovci; Osnovna škola Antun i Stjepan Radić, Gunja.

Prema odluci stručnog povjerenstva nagrađeni su:

1.mjesto – Mia Mandić, 4.r., Osnovna škola Antun Gustav Matoš, Tovarnik, MENTORICA: Ružica Markutović, prof.

2. mjesto dijele:

– Iva Penava, 6.r., Osnovna škola Antun Bauer, Vukovar, MENTORICA: Dina Miličević, prof.

- Ema Šimić, 5.r., Osnovna škola Ivan Goran Kovačić, Đakovo, MENTORICA: Ivana Matić, prof.

3. mjesto dijele:

- Lucija Novosel, 8.r.,  Osnovna škola Antun Gustav Matoš, Vinkovci, MENTORICA: Željka Lukadinović, prof.

- Paulina Mikić, 6.r.,  Osnovna škola Josipa Jurja Strossmayera, Trnava, MENTORICA: Marina Maričić

Ostali nagrađeni:

Ante Baraban, 7.r., Osnovna škola Josip Matoš, Vukovar,  (škola za učenike s posebnim potrebama - teškoćama u razvoju) MENTORICA: Božica Čajić

Popis nagrada:

1. mjesto : Bicikl + svjetla + lokot + bidon + flips + ledeni čaj - jedna nagrada 2. mjesto: Skate board + lokot + svjetla + bidon + flips + ledeni čaj - dvije nagrade 3. mjesto: Biciklistička oprema (kaciga + lokot + svjetla + bidon + flips + ledeni čaj) - tri nagrade

Vrijedne nagrade učenicima će biti uručene na prigodnoj svečanosti u nedjelju 10. studenoga 2019. godine u 12 sati u Studentskom domu „Leopold“ u Vukovaru.

STRUČNO POVJERENSTVO:

1. dr. sc. Tijana Pavliček, dipl. knjižničarka i prof. hrvatskoga jezika i književnosti, Gimnazija Vukovar, predsjednica Povjerenstva.

2. Irina Marić, prof. hrvatskoga jezika i književnosti u zvanju prof. mentora, Tehnička škola Nikole Tesle Vukovar,  članica Povjerenstva.

3. Eleonora Đekić, mag. informatologije, Gradska knjižnica Vukovar, članica Povjerenstva.

Suorganizatori: URB Kotrljaneri Osijek, Veleučilište Lavoslav Ružička u Vukovaru, Studentski dom Leopold Vukovar, OTOS Osijek, Bike shop Ljubas Osijek, Muzej vučedolske kulture Vukovar.

Vaš LC Vukovar