Na Faculty Development Institutu u Madridu sudjelovali članovi D-126 Hrvatska

Članovi D-126 Hrvatska sudjelovali su na Faculty Development Institutu u Madridu

Svake godine Lions Clubs International održava kvalitetan seminar i radionicu, Faculty Development Institut (FDI), u svrhu osposobljavanja trenera, koji će u svojim Lions distriktima sudjelovati u pripremama i realizaciji radionica, treninga i edukacija, kako za dužnosnike tako i za sve članove.

Ove godine FDI je održan od 15. do 18. studenog u Madridu.

Guverner Distrikta Dr. Darko Ćuruvija je bio pozvan od strane LCI-ja kao jedan od predavača, što predstavlja veliko priznanje i povjerenje za najvišeg dužnosnika hrvatskih Lionsa.

PDG Dražen Melčić je uspješno položio i time se pridružio kao još jedan kvalificirani i certificirani trener Global Leadership Team grupi našeg Distrikta, i kao takav će služiti unapređenju liderskih sposobnosti članova i dužnosnika.

U vremenima između i nakon predavanja, kao i prilikom zajedničkih večera i druženja i Darko i Dražen su naravno promovirali naš Distrikt i najvažnija predstojeća događanja, Lions Europa Forum 2021., kao i planirane projekte u 2020. „Jedrima protiv droge“ i „Vinograd dobrote.