Lionsi prikupili sredstva za ICC (International Camp on Communication and Computer) ZADAR

Lionsi prikupili sredstva za  ICC (International Camp on Communication and Computer) ZADAR

Tijekom akcije „100 maslina za 100 godina lionsa“ koju su proteklog vikenda organizirali bratski klubovi LC Zrinjevac i LC Poreč, na inicijativu Distriktualne koordinatorice za služenje Vesne Boinović-Grubić i člana GST povjerenstva Željka Gucunskog organizirana je prodaja poštanskih marki koje je Hrvatska pošta izdala 7. lipnja 2017.  prigodom centennialnog obilježavanja 100 godina djelovanja Lionsa u svijetu. Kupnjom okvira sa omotnicom i prigodnom markom te razglednicom lionsi su prikupili iznos od 1.600,00 kuna namijenjenih opremanju i radu ljetnog ICC kampa koji će se održati u Zadru od 22. do 31. srpnja 2018. na kojima će mlade slijepe i slabovidne osobe unaprijediti svoje informatičke i komunikacijeske vještine.

Pozivamo sve lionse Distrikta 126 da se kupnjom ovih uokvirenih omotnica i razglednica sa prigodnom poštanskom markom Lions Clubs International – 100. obljetnica pridonesu radu ovog kampa i pomognu mladim slijepim i slabovidnim osobama  da se uspješnije uključe u društvena događanja.

Kontakt osobe:

Distrikt GST  Vesna Boinović-Grubić