LIONS KLUB „ZRINJEVAC“ DOVRŠIO DISTRIKTUALNU AKCIJU „100 DJECE – 100 ŽELJA“

Lions klub „Zrinjevac“ uspješno je dovršio distriktualnu akciju pod nazivom „ 100 djece -100 želja“, koju je na 1. sjednici proširenog Kabineta Guvernera u Trogiru inicirao Guverner Distrikta 126 -  Hrvatska Goran Šarić, a koja je bila zamišljena na način da 100 djece u svakom gradu u kojem postoji lions klub na većem slikarskom platnu naslika svoju želju za mir u svijetu i svijet bez gladi i da ispod slike napiše svoje ime. Slikarsko platno sa 100 slika koje su na platnu flomasterima nacrtala djeca Dječjeg vrtića Milana Sachsa prilog su LC „Zrinjevac“ ovoj akciji. Zahvaljujemo se dječici vrtića, ravnateljici i odgojiteljicama na velikom uloženom trudu, koji je rezultirao ovim prekrasnim platnom i našoj vrijednoj pripravnici Jani Žiljak Vujić na angažmanu u izvedbi ove akcije.