LIONS KLUB „ZRINJEVAC“ DONIRAO SREDSTVA ZMAJU ANĐELKU I UDRUZI SLIJEPIH ZAGREB

LC „Zrinjevac“ je tijekom akcija koje je proveo u prosincu, uključivši i svoj Božićni domjenak, prikupio sredstva koja je namijenio projektima koje prati i pomaže svojim donacijama već drugu lions godinu. Tako je donirao 1.500,00 kuna humanitarnom projektu  „Zmaj Anđelko pomaže djeci“, čiji je pokretač Goran Čučković, koji je i sam teško pokretna osoba s invaliditetom, a koji piše maštovite i nadasve poučne slikovnice za djecu. Cilj projekta je prikupljanje donacija za tiskanje i distribuciju slikovnica koje se daruju djeci pacijentima u bolnicama diljem Republike Hrvatske, djeci slabijeg imovinskog stanja i djeci bez odgovarajuće roditeljske skrbi.

LC „Zrinjevac“ je donirao i 1.500,00 kuna Udruzi slijepih Zagreb namijenjenih popravku krova pogona za proizvodnju sapuna, nastavljajući na taj način suradnju sa Udrugom i pružanje podrške projektu Udruge čiji je cilj zapošljavanje slijepih i slabovidnih osoba i njihovo uključivanje u društvo.

Već tradicionalno LC „Zrinjevac“ je povodom božićnih blagdana donirao 1.000,00 kuna Caritasu sveti Ante Knin.