"Lions fish fest u Vukovaru 2018. godine"

LC Vukovar u suradnji sa Kabinetom Guvernera D-126 Hrvatska DG Mladenom Kajganić i RC Jozom Berečić organizira u subotu 2. lipnja 2018. godine teambuilding Lionsa D-126 pod nazivom "Lions fish fest u Vukovaru 2018. godine",  za kraj iznimno uspješne Lions godine 2017./2018.

Pored cijelodnevnog druženja na otoku Vukovarska ada, vožnje brodicama Dunavom, fiš paprikaša, odbojke na pijesku, glazbe, druženja i dobre zabave, želja nam je uspostavljanje i razvoj većeg osjećaja bratske suradnje među Lionsima i klubovima našeg Districta ali i međusobnog povjerenja s ciljem osnaživanja naše organizacije.

Okupljanje sudionika je u subotu, 2. lipnja 2018. godine u 10:00 sati na terasi hotela Lav u Vukovaru.

Prijava do popune predviđenog broja sudionika (50) a najkasnije do 30. svibnja 2018. godine na e-mail: lionsclub.vukovar@gmail.com

Cijena: 70,00 kuna,

U cijenu je uključeno: vožnja brodom, fiš paprikaš, piće dobrodošlice, vino i voda u neograničenim količinama, kava.

Detalji sa prošlogodišnjeg druženja:  https://www.youtube.com/watch?v=o3hK0fHGuHs&feature=youtu.be

Vaš LC Vukovar

Video: