LEO D-126 Hrvatska posjetio je i podržao humanitarni projekt u Beogradu

U ime LEO District-126 Hrvatska su članovi LEO klub Zagreb Tri kule 29. i 30.09.2018. bili u posjeti Beogradu i Novom Sadu.

29.09.2018. u Beogradu su LC Beograd, Leo Klub Mileva Marić Ajnštajn, Leo Club Neoplanta i LEO Club Beograd održali združenu akciju kako bi građane Beograda bolje educirali o dijabetesu i kako ga spriječiti. Također su provodili i mjerenje visine, težine, masti u tijelu i tlaka. Nakon uspješno provedene akcije leovci su proveli leiće po Beogradu te se svi zajedno navečer družili u Novom Sadu.

Posljednji dan posjete leići su proveli razgledavajući Novi Sad i Petrovaradinsku tvrđavu.

Posebno bi se željeli zahvalit LEO klubu Mileva Marić Ajnštajn što su nas ugostili i proveli kroz grad, te bi svim klubovima čestitali na uspješnoj akciji!