Leo D-126 Hrvatska je održao 2. sjednicu Distrikta u Splitu

U subotu, 7.12.2019., održana je 2. sjednica Leo D-126 Hrvatska u godini 2019/2020 u Hotelu park, Split.

Na sjednici su prisustvovali Leići iz Leo kluba Spalatum Split, Leo kluba Poreč, Leo kluba Zagreb, Leo kluba Tri kule Zagreb i Leo kluba Zrinski Čakovec, te Lionsi iz LC Split.

Prezentiran je rad pojedinih Leo klubova, nadolazeći Leo Europa Forum 2020 u Splitu, Lions regata "Jedrima protiv droge" te rad Leo D-126 Hrvatska.

Na sjednici je izabran i novi međunarodni dužnosnik Leo D-126 Hrvatska (ILO). Čestitke Sanji Kosier iz Leo kluba Tri kule Zagreb i želimo joj svu sreću u radu!

Ovom prilikom želimo se zahvaliti novoosnovanom Leo klubu Spalatum Split koji je odlično organizirao sjednicu i pokazao se kao izvrstan domaćin! Hvala i predsjedniku LC Split prof. Damiru Aviani i Leo Advisorici Leo kluba Spalatum Split i prošlogodišnjoj predsjednici LC Split prof. Petri Amižić Jelovčić što su nam se pridružili na sjednici i što podržavaju i pomažu radu Leo klub Spalatum Split.

Vidimo se u Opatiji 7.3.2020!