LC Zrinski Čakovec primio novog člana

Svečani prijem novog člana kluba Zrinski Čakovec, Damira Magića, održan je 13. siječnja 2017., u prostorijama kluba na gradskim bazenima Marije Ružić u Čakovcu.

Tom prilikom je petero članova kluba (Ivica Balog, Biserka Križan, Tea Dragić-Runjak, Slobodan Olujić i Miodrag Novosel) dobilo Chevron Award za desetgodišnjicu rad iz ruku Predsjednice regije sjever Vesne Boinović-Grubić.

Ceremoniji  prijema  i podijeli  pet priznanja  LCI  članovima kluba za desetogodišnje humanitarno djelovanje  nazočili  su  IPDG  Drazen Melcic, PDG Nikola Plavec, predsjednica regije Sjever Vesna Boinović Grubić i predsjednica  Zone III Mirjana Cusek Slunjski. Nakon ugodnog druženja  svi su pozvani na predstojeći prigodan izlet i maskenbal koji ce se održati 25. veljače u Varaždinu.

We serve