LC ZRINJEVAC URUČIO DONACIJU SREDNJOJ ŠKOLI U ILOKU

Proteklog vikenda organizirana je druga berba u Lions vinogradu dobrote u Vukovu kraj Iloka kojoj je nazočilo više od 100 članova lions klubova iz našeg distrikta, lionsa iz Mađarske, Srbije i Hrvatske  te predstavnici Vukovarsko Srijemske županije, Grada Iloka i Iločkih podruma. Time je uspješno nastavljen projekt koji je započeo upravo LC Zrinjevac sa svojim partnerom Iločkim podrumima sa ciljem da se novčanim sredstvima prikupljenim kroz kumstvo trsova pomaže stvaranju boljih uvjeta školovanja mladih  za zanimanja vinogradar i enolog kako bi se pomoglo razvoju istoka Hrvatske. Prije početka berbe predsjednica LC Zrinjevac Sanja Jakopčić Car uručila je ravnatelju Srednje škole Ilok donaciju u iznosu od 10 tisuća kuna za obnovu školskog praktikuma.