LC ZRINJEVAC U NOVOJ ĆE LIONS GODINI JEDRITI POD VODSTVOM ILIJANE PALČEC!

I LC Zrinjevac održao je u utorak 8. svibnja svoju izbornu skupštinu. Ovogodišnja predsjednica kluba Draženka Buntak iznijela je izvješće o provedenim akcijama u ovoj lions godini, nakon čega su članice sa zadovoljstvom zaključile kako je iza nas još jedna uspješna godina u kojoj smo pomogli potrebitima i započeli akcije koje ćemo nastaviti i u narednom razdoblju i ostaviti generacijama koje dolaze novu vrijednost- naše masline i vinograd! Izabrano je novo rukovodstvo kluba – predsjednica Ilijana Palčec, tajnica kluba i prva dopredsjednica Sanja Jakopčić- Car, druga dopredsjednica Sanja Matovina- Lulić i treća dopredsjednica Ljiljana Matuško- Antonić, a naša ovogodišnja rizničarka Draženka Lončarić ovu će zadaću obavljati i u nastupajućoj lions godini.

We serve!