LC Zrinjevac predajom božićnih darova dovršio akciju „Božić svima, osobito njima“

Prije skoro mjesec dana Zrinjevke su se odazvale pozivu Centra za pomoć beskućnicima koji je iskazao potrebu za zimskom odjećom i obućom, konzerviranom hranom, sredstvima za higijenu i dezinfekciju.U trenutku je osmišljena akcija „Božić svima, osobito njima“ sa ciljem da se svake srijede do Božića u Centar odnesu stvari potrebne našim sugrađanima bez toplog doma. U akciji je prikupljena topla zimska odjeća i obuća, ruksaci, higijenski pribor, 1000 zaštitinih maski i dezinfekcijskih sredstava, konzervirana hrana, suho voće, energetske pločice, keksi i mandarine.

Danas je akcija dovršena na način da su se članice LC Zrinjevac pridružile akciji Centra za pomoć beskućnicima „Božić njima“ i darovale božićne poklone za beskućnike.  Predana je 31 božićna vrećica od 31 članice kluba sa slatkišima, sokovima, ručno rađenim kuglofima i bonom dm-a od 50.00 kuna.Osim ovih božićnih paketića, Zrinjevke i njihovi prijatelji su osmislili i napunili još  30 božićnih paketa čime su svojim božićnim poklonima barem malo uljepšale božićne blagdane za više od 60 naših sugrađana i pokazale im da u svojoj nevolji nisu sami!

We serve!

Ostajemo zajedno!