LC „Zrinjevac“ održao završnu skupštinu

Zrinjevke su proteklu subotu održale svoju završnu skupštinu u prekrasnoj kući naše članice i rizničarke Draženke Lončarić, gdje su  u dobrom raspoloženju objedovale i počastile se tortama i slasticama iz vlastitih kuhinja. Ovogodišnja predsjednica Draženka Buntak dirljivim se rječima obratila članicama te je pojedinim od njih uručila i zahvalnice za njihov doprinos ostvarenju  humanitarnih ciljeva u protekloj lions godini. Novoj je predsjednici Ilijani Palčec predala predsjednički lanac i zvono i poželjela joj uspješnu lions godinu. Zrinjevke su se svojoj dosadašnjoj predsjednici zahvalile na uspješnoj godini i uručile joj prigodan poklon!  Na kraju su našoj novoj članici Mariji i njezinoj mentorici Marini Kralj-Miliša uručeni  certifikati i značke LCI.

Hvala Draženki, sretno Ilijana!