LC ZRINJEVAC OBILJEŽIO 20 GODINA SLUŽENJA

U subotu, 18. svibnja, LC Zrinjevac je u prostoru Muzeja za umjetnost i obrt svečano obilježio 20 godina humanitarnog djelovanja. Uz nježne zvukove harfe Doris Karamatić i predivan glas Nine Kraljić te projekcijom fotografija članica kluba i klupskih akcija koje su se tijekom svečanosti redale na projekcijskom platnu, članice kluba i njihovi gosti su evocirali proteklih 20 godina djelovanja LC Zrinjevac. Kroz ovo vrijeme u klubu je radilo 60-ak vrijednih žena i svaka od njih je ostavila svoj trag u klupskim akcijama. Članicama kluba i gostima se obratila kuma kluba Božica Barišić, guvernerica Sanja Paprenjak, prvi guverner Distrikta 126 Ivica Jakić, viceguvernerica Vinka Mitrović, predsjednik Regije Sjever Alek Konić, Distrikt GST Željko Gucunski te predstavnik grada Zagreba, dr. Vjekoslav Jeleč. Svojim dolaskom i poklonima i donacijama za našu slavljeničku akciju „Zrinjevke za djecu Klaićeve“ obradovali su nas naši lions prijatelji  LC Grič, LC Agram, LC Lenuci. LC Salona, LC Novigrad, LC Korzo Rijeka, LC Samobor. LC Kontesa Nera. LC Slava Raškaj te naši bratski klubovi LC Celje Mozaik i i LC Poreč.

Za 20 godišnje služenje, priznanje i Milestone Chevron Award, Internacionalne predsjednice Gudrun Yngvadotir, dobile su naše charter članice Ana Agotić, Mirjana Brlečić, Nada Jurković, Nedjeljka Kolombo Matanović, Deša Mikotin Tomić, Ankica Prlić, Aida Rihtar i Lahorka Vlahek Domac.

Akcijom” Zrinjevke za djecu Klaićeve”, koja završava 10. lipnja, prikupljamo sredstva za Digitalni vizualizator vena, Zavodu za onkologiju i hematologiju Dječje bolnice Zagreb