LC "ZRINJEVAC" DARIVAO NEZBRINUTU DJECU I MLADE

LC „Zrinjevac“ darovao nezbrinutu djecu i mlade

I LC „Zrinjevac“ je ove subote sudjelovao u akciji 1200 ruku 1200 poklona. Članice kluba darivale su djecu i mlade iz Kuće sv. Josipa za nezbrinutu djecu. Ovdje je smješteno 30 djece i mladih bez roditeljske skrbi koji su, na našu inicijativu, izrazili svoje božićne želje, koje su se kretale od igračaka – ptice koja pjeva, autića i helikoptera na daljinsko upravljanje, preko posteljine Minions, odjeće (trenirki, hudica, tajica, hlača), ruksaka, torbi, kozmetike do knjiga, MP4, slušalica i zvučnika za mobitele. 30 želja koje su ispunjene svima, pa su naša srca bila ispunjena gledajući njihovo veselje i nevjericu kada su otvorivši svaki svoj paket, u njemu pronašli baš ono što su poželjeli. Podružili smo se uz smijeh i veselje, a na kraju su nam štićenici doma poklonili anđeliće i cvjetove koje su sami izradili. Bio je to jedan prekrasan i emotivno ispunjeni dan.