LC Zagorje bio je domaćin druženja Zone IV regije Sjever

Lions klub Zagorje Zabok održao je u Dvorcu Bračak u Zaboku, u četvrtak 11.04.2019. s početkom u 19 sati Gala Benefit druženje ZoneIV Regije Sjever. Neobavezno druženje klubova ove zone prvo je ovakve vrste u Regiji Sjever. Uz prigodni program koji se je sastojao od stručnog obilaska Dvorca Bračak, prezentacije bučinih ulja i bučinih delicija OPG-a Cesarec, degustacije vina i domaćih rakija iz podruma Zaboky sela, koncerta Jurice Vugreka na klaviru te after party-a uz DJ Gotz-a okupili su se brojni članovi LC Samobora, LC Slava Raškaj i LC Zagorje Zabok. Naravno, druženju su nazočili i predsjednik Zone Sjever, Ozren Kanceljak i predsjednik Regije Sjever, Alek Konić. Sredstva koja su prikupljenja poslužiti će za odlazak "ambasadora" LC Zagorje Zabok u Japan. Naime, LC Zagorje Zabok šalje svake godine jednog od svojih ambasadora koji su redom eminentni mladi hrvatski glazbenici u tu daleku prekrasnu zemlju kako bi prezentirali hrvatsku kulturu i hrvatski lionizam. Ovogodišnji lions ambasador LC Zagorje Zabok je Jurica Vugrek, a sljedeće godine i one poslije  to su Tomislav Goluban  i Nikola Vranić aka JR August.