LC Zadar - novi članovi – novo bogatstvo

Od 19. travnja 2016. godine Lions klub Zadar je bogatiji za četvero novih članova. Na lijepoj  svečanosti održanoj tog dana, velikoj lions obitelji pristupili su: Mirjana Belić, Marija Moeller, Sanjin Stošić i Dejan Golem. Prisegu su dali pred brojnim  članovima zadarskog kluba, predsjednicom Regije Jug Vlastom Franičević  i guvernerom Districta  Draženom Melčićem koji im je poželio dobrodošlicu i puno uspjeha u humanitarnom djelovanju.

Svečanost je vodio klupski direktor za članstvo Nikša Milić, a nove članove je pozdravila i predsjednica LC Zadar Anica Košta koja je sve nazočne podsjetila na uspješne akcije kluba vođene u proteklih 18 godina. Uslijedile su čestitke ostalih članova te druženje u hotelu Bastion u kojemu se zadarski lionsi sastaju.