LC Vukovar: Zdravlje je najveće bogatsvo

Svjetski dan zdravlja obilježen je danas javno-zdravstvenom akcijom za građane grada Vukovara.

Članovi Lions kluba Vukovar postavili su štand na kojem je tom prigodom svim posjetiteljima izmjerena razina šećera u krvi i prekontroliran krvni tlak, te su djeljeni leci i promidžbeni materijal. Osobama sa povišenim vrijednostima stručne savjete i preporuke za daljnje liječenje davao je dr. Marko Pirić, člana Povjerenstva za dijabetes D-126 Hrvatska, dr. Mirjana Semenić Rutko i dr. Nizar Shoukry.

Posjetitelji štanda, oko 200 građana grada Vukovara svojm dolaskom dali su potporu Lions klubu Vukovar i nastojanjima medicinske struke da se prevencijom, edukacijm i redovnim liječničkim pregledima poboljšaju svoje zdravlje i zdravlje građana svih uzrasta.

Veliku pomoć u održavanju ove preventivno-edukativne akcije pružena je od Centra Primum iz Vukovara, tvrtke De Medicus iz Karlovca i Grada Vukovara.

„Vodite računa o svom tijelu. To je jedino mesto gdje možete živjeti." - Jim Rohn .

Foto galeriju možete pogledati OVDJE

Vaš LC Vukovar