LC Vukovar: Održana humanitarna Božićna zabava

U vukovarskom hotelu Lav održana je humanitarna Božićna zabava Lions kluba Vukovar. U vrlo sadržajnom programu na zabavi je sudjelovalo 140 lionsa i lions prijatelja. U iznimno veseloj i opuštenoj atmosferi plesalo se i pjevalo do ranih jutarnjih sati.

Da sve protekne u odličnoj atmosferi pobrinuli su se članovi LC Vukovar i Win band iz Vukovara, te pedesetak sponzora ove priredbe.

Tom prigodom su nam PDG Dražen Melčić i RC Irena Galić uručili priznanje Club Excellence Award i LCI Centennial Service Challenge sa 4 dijamanta za iznimno uspješan i sadržajan rad kluba u protekloj Lions godini. Također je uručena i zahvalnica za donaciju kluba u ostvarenju Lions youth campa Pula – Hrvatska.

Prikupljena su i financijska sredstva koje će biti donirana osobama u potrebi u povodu mjeseca darivanja i nastupajućih blagdana.

Fotto galeriju možete pogledati OVDJE

Svim Lionsima D-126 Hrvatska i lions prijateljima želimo sretne nastupajuće blagdane.

Vaš LC Vukovar