LC Split i LC Marjan su tradicionalno zajedno organizirali Charter night .

LC Split i LC Marjan su zajedno, tradicionalno, 10.06.2016. organizirali Charter night .

Svečana večera i druženje 80 ak Lionsa i njihovih prijatelja održano je u splitskom prvokategorniku, hotelu „Park“.

Domaćini druženja bili su predsjednica LC Marjan, Ivana Vulić i predsjednik LC Split, Robert Vulić  a ugodnom druženju s članovima klubova nazočili su guverner Dražen Melčić sa suprugom.

Posebni gosti LC Marjan bile su sestre iz  LC Grič, na čelu s svojom predsjednicom Rebekom Mesarić Žabčić i predsjednica LC Zrinjevac, Vesna Boinović Grubić

Guverner Dražen Melčić uručio je priznanja LC Klubu Split i njegovim  zaslužnim članovima  za izniman doprinos u ostvarivanju temeljnih ciljeva   Lions organizacije, a isto priznanje je dobila i predsjednica LC Marjan.

Predsjednici  Klubova referirali su godišnji izvještaj te se zahvalili članovima   na  doprinosu u radu svojih klubova i širenju lionisma služenjem i  pružanjem pomoći potrebitima.

Tom prigodom uz  guvernera Dražena Melčića Klubovi su predstavili Lions zajednici svoje nove članove.

Također je guverner iskoristio zadnje službeno događanje da preda guvernerski lanac budućem guverneru distrikta 126 Goranu Šariću.

Večer se nastavila u duhu  njegova slogana Služenje  i druženje“ uz glazbenu pratnju tria „Blanša“  te bogatu humanitarnu lutriju LC Marjan.

Predsjednici klubova  najavili su nove zajedničke akcije, povezivanje klubova te  još  ovakvih  lions druženja.