LC SLAVICA RAŠKAJ – novi zagrebački klub charteriran u svijetlu lionističku orbitu!

24. svibnja ove godine održana je zagrebačkom klubu Kontesa u Cesarčevoj 2 potvrdna svečanost novom Lions klubu Slava Raškaj. 1.VDG Sanja Paprenjak kuma je novom zagrebačkom Lions klubu Slava Raškaj, a ženski Lions klub Grič je klub osnivač. U nazočnosti guvernera Distrikta-126 Hrvatska Mladena Kajganića, PDG i koordinatora za članstvo Dražena Melčića, koordinatorice za aktivnosti Vesne Boinović-Grubić, brojnih lionsa i prijatelja te članova obitelji predstavile su se 24 članice na čelu sa svojom predsjednicom Anom Gruden.   Ceremoniju je vodila Wendy Zečić, predsjednica LC Grič, a slavljeničkom tortom sve je prisutne počastila Đurđa Protić iz LC Zrinjevac. Nakon potvrdne svečanosti uslijedio je zajednički odlazak na mjuzikl Aidu u obližnje Gradsko kazalište Komedija. Ova charter svečanost ujedno je i prva službena humanitarna aktivnost LC Slava Raškaj u prigodi koje su se sredstva prikupljala za sanaciju ravnog krova Centra za slijepe i slabovidne osobe Saveza slijepih Zagreba u Bakarcu. Sretno vam na vašem putu baš sve bilo, drage naše S-lavice! „Anđeli humanosti“, služimo!