LC Rijeka i LC Tarcento proslavili 10-tu obljetnicu bratimljenja

Dana 06.05.2018. godine u Tarcentu članovi LC Rijeka i članovi LC Tarcento su obilježili 10-tu obljetnicu bratimljenja  dvaju klubova. LC Rijeka su predstavljali ZC Anita Ban, doajen lions pokreta Duško Vrus i predsjednik LC Rijeka 2017/18 Dario Bognolo PDG.
Događanje se zbilo u Parku Ville Valentis u mjestu Collalto di Tarcento uz program zajedničkog druženja i humanitarne lutrije s bogatim nagradama lokalnih specijaliteta.
Proslava bratimljenja je sadržavala uručenje predsjedniku LC Rijeka povelju o 10-toj obljetnici bratimljenja. Naravno i uz izmjenu poklona.
Uz odobrenje našeg guvernera Mladena, uručeno je predsjedniku LC Tarcento Giuseppe Berini guvernerova zastavica, a vječitom tajniku LC Tarcento Luciano Filippo i bedž našeg guvernera.
Na kraju, po dobrom lionističkom običaju, bogata tombola je uprihodila € 4.350 za pomoć potrebitima. U ovom se slučaju radilo o pomoći sirotištu u općini Tarcento.