LC Portole izvršio primopredaju dužnosti predsjednika

LC Portole (ex Polytechnic) je 20.06.2020. proslavio Charter Day povodom 5 obljetnice osnutka kluba. Istom prigodom je izvršena primopredaja dužnosti. Predsjednik Kluba u radnoj 2020-2021 godini je Mladen Poropat, Tajnik Dario Bognolo, Rizničar Zlatko Stašić, Prvi dopredsjednik Aleksander Krt, Druga dopredsjednica je Vlatka Poropat, Direktor za članstvo Ognjen Jurin.

Na svečanosti povodom 5-te obljetnice je prisustvovao GMT Milorad Stanić i kuma Kluba Anči Bognolo iz LC Korzo.

U vedroj Lions atmosferi Predsjednik na odlasku je podnio kratki sažetak protekle Lions radne godine. Premda je svih zaustavila epidemija corone, LC Portole je ostvario 10-tak akcija i sudjelovao na susretima Regije i samog Distrikta. Tajnik Kluba je za svoj doprinos Klubu i Organizaciji dobio priznanje Melvin Jones.

Klub je krajem svibnja 2019 bio bez članova, a kroz mjesec dana (kroz lipanj 2019), je primio 7 članova. I na današnji dan broji 14 aktivnih i odgovornih članova. GMT Milorad Stanić je pohvalio Klub na postignutim ciljevima. Klub je pozdravila i Kuma kluba u svoje i u ime LC Korzo.

Svečanost je nastavljena u dobrom LIons raspoloženju.

LC Portole