LC Poreč uručio šivači stroj Društvu invalida Poreč

Danas je Lions klub Poreč u Društvo invalida Poreč uručio šivači stroj marke Singer koji je kupljen sredstvima koja smo donirali u iznosu od 2000 kn  iz sredstava prikupljanih na našem balu krajem 12 mj.

Šivači stroj će služiti za kreativnu radionicu Društva invalida Poreč  , učenje šivanja članova društva kao i izradu predmeta koji će se prodavati u korist društva.

Na primopredaji su bili prisutni članovi društva od kojih i dvije instruktorice šivenja Ljubica Devetak-Prokeš i Marica Mihelčić koje su bile izuzetno sretne što imaju novi stroj koji će im olakšati rad u kreativnoj radionici, a tajnica Sandra Brečevac nam je uručila Priznanje za pomaganje Društvu invalida koje je našu pomoć apsolutno zaslužilo. Do sada smo svake godine donirali Društvo , a u kupovinu njihovog kombija za prijevoz osoba sa invaliditetom smo donirali 10.000 kn.

Ovom donacijom Lions klub Poreč je do sada ove godine sudjelovao u pomaganju preko 200 potrebitih u Poreču i Istri sa čime se ponosimo