LC Poreč i LC Zrinjevac stipendiraju jednog studenta poljoprivrede

Lions klub Poreč i Lions klub Zrinjevac iz Zagreba objavljuju oglas kojim se raspisuje "Natječaj za stipendiranje jednog studenta poljoprivrede sa područja Istre". Pravo sudjelovanja na natječaju imaju svi studenti koji su upisali studij poljoprivrednog smjera, a imaju prebivalište na području Istre. Stipendija iznosi 1000 kn mjesečno, a isplaćuje se od rujna do lipnja. Prednost na natječaju imaju studenti slabijeg imovnog stanja da bi im se omogućilo kvalitetniji uvjeti studiranja. Ova stipendija je osigurana iz sredstava ostvarenih u akciji Lions maslinik koju je započeta 07.travnja 2018 g. u selu Bajkini na imanju obitelji Rossi gdje je zasađeno 110 maslina kojima je svakoj jedan Lions ili Lions klub donator. Akcija je održiva jer će do roda maslina Lionsi donirati po 100 kn svake godine da bi se isplaćivala stipendija studentu poljoprivrede, a nakon toga će se stipendija financirati iz prodaje maslinovog ulja iz Lions maslinika putem humanitarne prodaje.

Rok za prijavu na natječaj je 01.rujna 2018 .

Detalji natječaja će biti objavljeni na www.lions.hr  i na FB Lions cluba Poreč https://www.facebook.com/lionsclub.porec/

DodatakVeličina
LC Poreč - Oglas za stipendiju Lions maslinik.doc31.5 KB