LC Poreč i LC Europa Trieste potpisali povelje o bratimljenju

Dana 17.03.2018 g. u Trstu je održano bratimljenje LC Europa Trieste i LC Poreč. Na svečanosti bratimljenja uz prisustvovanje  većine članova oba kluba predsjednici klubova Enzo Livia i Marino Rossi su pročitali i potpisali povelje na oba jezika i razmijenili ih uz znak vječnog bratstva i prijateljstva dva Lions kluba koja imaju dosta dodirnih točaka u svojim programima koje će se nastojat uskladiti radi što češćih susreta. Povelje o bratimljenju su supotpisali 2.VDG D-126 Darko Ćuruvija i 2.VDG D-108 TA/2 Italija. Nakon razmjene poklona za klubove i za svakog člana druženje je nastavljeno uz svečanu večeru.

Ovu akciju je svojim prisustvom podržao i LC Novigrad,LC Grič i LC Mileva Marić Anštajn prisustvom svojih članova.Hvala im.