LC Poreč se susreo sa članovima LC Lomellina i Bettola iz Italije

U petak je LC Poreč se sastao i  družio s Lions prijateljima iz Distrikta 108 IB3 Italija. U simpatičnom OPG Muzziza kod Poreča stigli su nam sedmoro članova LC Lomellina Riva del Po i LC Bettola Val Nure iz Italije od kojih je Angelo Chiesa guverner, Predsjednik zone Romeo Albertelli, Ezio Lanciotti, predsjednik kluba Lomellina Riva del Po. Susretu je prisustvovalo šestoro naših članova na čelu sa predsjednikom Đekom Šurijom. Druženje je proteklo u ugodnoj atmosferi sa prijateljima iz Italije sa kojima smo našli puno dodirnih točaka vezanih za Lionizam te smo razmijenili ideje i akcije koje provodimo  te  naglasili potrebu da Lionsi jačaju dobrosusjedsku suradnju naše dvije zemlje. Poslije razmjene darova rastanak je dugo trajao sa željom da se naša dva kluba bratime.
Uvijek je lijepo se sresti sa Lions prijateljima.