LC Opatija i LC Lenuci zajedno u ekološkoj akciji čišćenja podmorja

Čišćenje podmorja na sjevernom Jadranu LC Opatija i LC Lenuci zajedno u akciji Zaštita čovjekove okoline i promocija svijesti o nužnosti njenog očuvanja jedan je od ciljeva Lionsa u cijelom svijetu. Ove nedjelje, 18. studenog 2018 dva bratska Lions Cluba Opatija i Lenuci, u suradnji s Društvom sportova navodi Volosko I Gradom Opatija, sudjeluju u akciji čišćenja podmorja u akvatoriju Voloskog. Ova dva kluba su do sada zajedno sudjelovala u dvama organiziranim akcijama jednakog tipa (čišćenje akvatorija otoka Murtera i otočića Barbarinca kod Solina)..

Ovim putem pozivamo sve Lionse Distrikta 126 da nam se pridruže u aktivnom očuvanju čovjekove okoline .

Slijedeći korak: i dalje provodimo akcije očuvanja okolša, čistimo ali idemo u škole i vrtiće odgajati buduće generacije Lavića, Lavova i Lavica.

Radimo svi zajedno za bolje danas i sutra jer……MI SLUŽIMO