LC Mursa - Romantični oproštaj od stare i radosni doček nove Lions godine

Rijeka Drava. Terasa restorana Kompa. Dobra  stara kompa, koja povezuje lijevu i desnu stranu obale,   prevozi nas u zoološki vrt, sve nas to podsjeća na djetinjstvo, mladost. Ne znam da li još koji grad ima tako lijep zalazak sunca  ? Ovaj je veličanstven!

S tim divnim zalaskom sunca, mi Mursice zahvaljujemo se našoj dosadašnjoj predsjednici, Vesnici Mlinarević, na svim lijepim trenucima druženja, naravno i služenjima, kojih je doista bilo puno.Hvala Vesnice, dala si veliki doprinos  lionizmu!

Sutra je novi dan ,novi izlazak sunca ( nismo bile do izlaska sunca) i novi vjetar u leđa slijedećoj predsjednici Sofiji Vidaković.

Naravno bilo je razgovora o novim akcijama, o nastavku SLUŽENJA I DRUŽENJA.

Eto, mi smo  novu lions godinu zapoćele DRUŽENJEM uz dobar fiš paprikaš i tortu od malina , koju je ispekla nova predsjednica.

Kako mi znamo uživati , dokaz su fotografije.