LC Libertas Dubrovnik - Akcija prikupljanja sanitetskih potrepština za korisnike Domus Christi

DISTRICT 126 HRVATSKA
LIONS KLUB DUBROVNIK LIBERTAS

Akcija prikupljanja sanitetskih potrepština za korisnike Domus Christi
Dubrovnik, od 14.9.2020. do 01.10.2020.

Članovi lions kluba Dubrovnik Libertas u doba pandemije žele pomoći korisnicima doma za stararije i nemoćne osobe Domus Christi u Dubrovniku.
Pripremljena je akcija prikupljanja potrebnih sredstava za korisnike, i to maski za lice, rukavica za jednokratnu uporabu i sredstava za dezinficiranje ruka, sve u dogovoru sa Ravnateljicom doma, gđom. Mirjanom Vujnović.
Lionesa Ankica Čelina organizirala je četiri paketa sa svim potrepštinama i to dva od kluba Libertas a dva na dar od ljekarne Čelina.
Akcija je realizirana 01.10.2020. na veliko zadovoljstvo korisnika doma, te je odlučeno da se akcija ponovi što prije.