LC LENUCI PODRŽAO HUMANITARNI KONCERT LEO DISTRIKTA HRVATSKA „NEKA BUDE JEDNAKO“

LC Lenuci podržao je humanitarni koncert Leo Districta 126 svojim dolaskom i donacijom paketa zbirke pjesama Jerka Rošina pod nazivom “Ubroji mene” posvećene djeci s autizmom.

Knjiga sadrži ilustracije koje su osmislila i naslikala autistična djeca, pod vodstvom njihove likovne terapeutkinje Jelene Cikatić-Javorčić. Jednolična boja korica šalje plemenitu poruku kako knjigu, ni osobu ne treba suditi prema koricama već po onome što se krije unutra, aludirajući tako na veseli, šareni sadržaj knjiga, ali i na bogati unutarnji život djece autista.

Autor cjelokupnog dizajna knjiga, grafički dizajner Stjepko Rošin, želio je naglasiti pravo bogatstvo posebnosti koju unutar sebe nose djeca autisti.

We serve.

Lions club Lenuci Zagreb