LC Korzo u posjetu Instabulu i lionsima D-118 Districta Istanbul

Prekrasno i nezaboravno iskustvo, riječi su članica našeg Lions kluba Korzo koje su provele nekoliko dana u Istanbulu i tom su se prilikom susrele s našim kolegama lionsima iz 118. Districta Istanbul. Nas, dvanaestak Riječanki, dočekalo je dvadesetak članova iz raznih klubova, na čelu s guvernerom gosp. Orhan Turay Karacay, kao i predstavnicom klubova Bensen Unluoglu. Kako i priliči jednom međunarodnom prijateljskom i više nego srdačnom susretu nije nam nedostajalo tema za razgovor i druženje . Osim protokolarnih govora, razmijenili smo iskustva o radu i prigodne darove. Ugodan višesatni domjenak u istanbulskom hotelu Ibis završio je obećanjem da se vidimo iduće godine u Rijeci. U gradu koji je Europska prijestolnica kulture 2020. te na našoj tradicionalnoj regati "Jedrima protiv droge".