LC Kontesa Nera organizirala promociju knjige"Teško je sam sanjati..."

Ženski Lions Klub Kontesa Nera je svoje humanitarno djelovanje tijekom prosinca započela promocijom stihova mladog svestranog studenta Šumarskog fakulteta u Zagrebu, Sebastijana Hodalja „Teško je sam sanjati“. Humanitarnu promociju podržao je i napretkov kulturni centar u Zagrebu i umjetnica Kostadinka Velikovska. Osvrt na pjesničku zbirku dao je uz kulturni program književnik Đuro Vidmarović, koji je podržao mladog pjesnika u umjetničkom stvaranju i iskazivanju mladenačkih ljubavnih čari, a čitanjem stihova poseban značaj dala je i umjetnica Kostadinka Velikovska. U kulturnom dijelu programa nastupile su mlade glazbene umjetnice Tina Nanuk, pjevanjem i Morana Ivezić, glasovir. Cijelu promociju je nadahnuto vodila Snježana Rucner, predsjednica Kluba.

Ugodno druženje nastavilo se kušanjem vina Taraboto, istarskog sira i  maslinovog ulja koje nam je pripremila članica LC Pula Izabela Vitasović.

Pola sredstava od prodanih knjiga pjesama i kupnje vina donirano je Povjerenstvu za borbu protiv mržnje i nasilja.

Zagreb, 06.01.2017.

Roža Milčić